MÖBLER / Bord / Rökbord 9199457

nr 919 9457

Rökbord

30-tal, diameter: 65, höjd: 58

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 oktober 2014
kl 20:17:45

20/10 19:50:50 1      100 kr
20/10 20:07:24 2      Vinnande bud