MÖBLER / Bord / Rökbord 9199457
nr 919 9457
Rökbord
30-tal, diameter: 65, höjd: 58
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 20:17:45
20/10 19:50:50
100 kr
20/10 20:07:24